Współpraca


do utraty tchu blog


Do utraty tchu to blog lifestylowy o pasji - do czytania, pisania, tworzenia, jedzenia, do tego, co wokół. To miejsce opisujące proste, codzienne rzeczy, które prowadzą do szczęśliwego i uważnego życia. 


Moi czytelnicy to przede wszystkim kobiety, starające się żyć w rytmie slow. Doceniające urok dnia codziennego i znajdujące chwile na drobne przyjemności. Są to zazwyczaj osoby dorosłe w wieku 25 - 34 (33,5%), ale na bloga zaglądają również ludzie bardzo młodzi (osoby w wieku 18-24 to 27,5% czytelników bloga), czy też dojrzali (osoby w wieku 35 - 44 to 15,5% odbiorców, w wieku 45 - 54 to 12,5% czytelników; w wieku 55 - 64 to 5,5% oraz osoby powyżej 65 roku życia to 5,5%).


Społeczność zgromadzona wokół bloga Do utraty tchu to zazwyczaj ludzie zaangażowani, wyrażający swoje zdanie poprzez komentarze oraz wiadomości prywatne.


Jestem otwarta na różne formy współpracy i z przyjemność zareklamuję produkty i usługi, które wpisują się w profil tematyczny mojego bloga. Nie interesują mnie gotowe artykuły, które nie zostały stworzone przeze mnie. Wszystkie treści (oprócz wpisów gościnnych osób, które sama zaprosiłam) są mojego autorstwa i nie chciałabym tego zmieniać. Wpisy powstałe w ramach współpracy zostaną przeze mnie oznaczone. 


Proponowane formy współpracy:


 • post sponsorowany;
 • testowanie produktu lub usługi z recenzją;
 • patronat, współpraca długofalowa;
 • konkurs dla czytelników bloga;
 • relacja z eventu promującego Twój produkt/usługę;
 • lokowanie produktu;
 • promocja Twoich produktów/usług na Instagramie oraz Facebooku.

Jeśli masz inny pomysł na nawiązanie ze mną współpracy, śmiało pisz! 


do utraty tchu blog


Dlaczego ja?

Od pierwszych chwil Do utraty tchu stawiam na autentyzm. Umieszczone tu treści są zgodne z moimi przekonaniami. Sądzę, że właśnie to sprawiło, że wielu czytelników jest ze mną od początku założenia bloga. 


Staram się, aby pojawiające się tu teksty były dopracowane, przemyślane oraz inspirujące. Jestem bardzo zaangażowana w proces powstawania nowych postów. Często mają one bardzo emocjonalny wydźwięk i uważam, że jest to mocna strona tego miejsca. 


Dużym atutem Do utraty tchu są zdjęcia, które są mojego autorstwa (wyjątki zawsze są przeze mnie wyraźnie zaznaczone). Uważam, że klimat bloga to nie tylko wartościowe treści, ale także piękne fotografie. Dlatego staram się wciąż pracować z aparatem i robić coraz lepsze zdjęcia. Moje małe blogowe osiągnięcia:


 • udział w prelekcji na temat prowadzenia profesjonalnego bloga literackiego podczas Dni Języka Ojczystego organizowanych przez Instytut Filologii Polskiej UWM w Olsztynie, a także na zajęciach Media społecznościowe i marketing biblioteczny na studiach podyplomowych Bibliotekoznawstwo i informacja naukowa na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim w Olsztynie;
 • stworzenie tekstów reklamujących kolekcję mebli Como firmy Taranko;
 • wywiad radiowy w Magazynie Kulturalnym na antenie Radia Olsztyn, a także wielokrotne wywiady dla Radia Plus Olsztyn;
 • artykuły prasowe umieszczone w: Gazecie Wyborczej w Magazynie Dom oraz w Gazecie Olsztyńskiej;
 • udział w audycjach Rodzicielskie kieszonkowe na antenie Radia UWM FM, podczas których polecam książki z zakresu rodzicielstwa;
 • zaufali mi:

Jeśli chcesz nawiązać ze mną współpracę, zapraszam do kontaktu. Mój adres e-mail to: kontakt_doutratytchu@o2.pl

Ponadto znajdziesz mnie również w mediach społecznościowych:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawisz swój ślad. Każdy Twój komentarz sprawia mi ogromną przyjemność.

Copyright © 2016 Do utraty tchu. Uważniej , Blogger