BLOGOSTREFA. Jedyne takie czasopismo dla blogerów


blogostrefa, czasopismo dla blogerów


Bywają takie momenty, że los się do Ciebie uśmiecha tak niespodziewanie. Kusi Cię czymś odważnym, niepowtarzalnym i wyjątkowym, jednocześnie przestrzegając Cię, że będzie to wymagające i bardzo ambitne. Nie ma mowy o drodze na skróty. Musisz wejść w to bezkompromisowo i z oddaniem. 


Na początku maja napisała do mnie Kasia z bloga yellowpear.pl z propozycją współpracy. Nie sądziłam wówczas, że będzie to tak ogromny projekt! BLOGOSTREFA. Pierwsze i jedyne czasopismo internetowe dla blogerów. Tworzone od podstaw z sercem i wielką pasją. 


BLOGOSTREFA


blogostrefa

Dla kogo?


Z założenia będzie to pismo adresowane dla całej blogostrefy. Tworzone przez Twórców dla Twórców. 😊 


Polscy blogerzy to bardzo wdzięczny i barwny obszar wirtualnego świata i, jak się pewnie domyślasz, u nas również będzie kolorowo i różnorodnie. Nie zdradzę Ci o czym dokładnie będziemy pisać, ale mogę zagwarantować, że nie będzie nudno!Kto?


Jestem naprawdę dumna, że Kasia obdarzyła mnie takim zaufaniem i zaprosiła mnie do grona blogerów, których pióro wyjątkowo cenię. 


blogostrefa, zespół redakcyjny


Na czele składu redakcyjnego stoi Katarzyna Berska, autorka bloga yellowpear.pl. Niesamowicie zdolna, ambitna i jakże odważna kobieta! Zmierzenie się z tak ogromną inicjatywą wymaga niezwykłej pracowitości i siły ducha, a Kasia ma wszelkie predyspozycje, aby swój pomysł obrócić w sukces. Kasia jest również autorką strony wizualnej BLOGSTREFY, efekty Jej pracy możesz podziwiać wyżej. ⇧Oprócz Kasi będę pracować z:
  • Anną Tabak, autorką bloga annatabak.pl. Ania niedawno wydała książkę, Bursztynowy Anioł i już pracuje nad kolejną. Jest to o tyle imponujące, ponieważ Ania jest mamą i żoną oraz kobietą pracującą;

  • Dagmarą Sobczak, autorką bloga socjopatka.pl oraz e-planowaniekariery.pl. W 2017 roku pierwszy blog Dagi znalazł się w srebrnej 10 najchętniej polecanych blogów w Polsce, w ramach akcji SHARE WEEK, czyli Twórców polecają Twórców. Robi wrażenie, prawda? 😉

  • Katarzyną Grzebyk, autorką bloga katarzynagrzebyk.pl. Lubię Kasię za jej wnikliwe i merytoryczne podejście do literatury. To niebywale kompetentna osoba, z wieloletnim stażem dziennikarskim;

  • Marzena Gaczoł, autorka bloga matkapuchatka.pl. Marzena pochłania książki jak ja czekoladę - w ekspresowym tempie. 😜😂 Jednak nie jest to tylko czytanie dla samego czytania, ona to opisuje po mistrzowsku! Jej recenzje są zawsze bardzo rzetelne i pisane językiem, który smakuje się niczym ulubione danie. 


Jestem jeszcze ja. Mnie znasz, wiesz o czym i jak piszę. Blogostrefa jest naprawdę duża i z pewnością znajdzie się miejsce dla wielu twórców. Obecnie trwają rozmowy z innymi blogerami, którzy zechcieliby podjąć z nami współpracę i wesprzeć nasz projekt. 


do utraty tchu blog


Gdzie nas znajdziesz?


To dopiero początek, przed nami wiele pracy. Jednak chcielibyśmy pozostać w kontakcie z odbiorcami. Dlatego jeśli chcesz być na bieżąco, chcesz zajrzeć za kulisy powstawania czasopisma, dowiedzieć się nieco więcej o tej inicjatywie koniecznie dołącz do nas na Facebooku i Instagramie


Możesz również do nas napisać: blogostrefa@yellowpear.pl.
Czekamy na Twoje sugestie, przemyślenia oraz propozycje tematów, które powinniśmy poruszyć na łamach BlogostrefyI co o tym myślisz? 
To z pewnością innowacyjny i odważny projekt, 
ale z Twoją pomocą i wsparciem na pewno stworzymy coś twórczego i ambitnego.


Pozdrawiam,


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawisz swój ślad. Każdy Twój komentarz sprawia mi ogromną przyjemność.

Copyright © 2016 Do utraty tchu. Uważniej , Blogger