♥ ♥ ♥


do utraty tchu blog


Dziś są Twoje urodziny. Chciałabym Ci opowiedzieć o tych 365 dniach. Ale to za mało, bo byłaś już wcześniej. Zanim zamieszkałaś we mnie, zanim Twoje serduszko zabiło pierwszy raz, zanim musnęłaś mnie swoim motylim dotykiem. Pojawiłaś się z miłości, która trzyma mnie na powierzchni, nadaje sens, dodaje sił. 


A dziś jest Twój dzień. 


Chcę tulić Cię o poranku, gdy słonko zagląda przez okno. I zamykać Cię w dłoniach, gdy przymykasz zmęczone oczka. Chcę osłonić Cię przed bólem, który jak wąż skrada się niepostrzeżenie. Ocierać Twoje łzy, całować zbite kolanka. I pokazać Ci jak listki otwierają się w wiosennym cieple. Tańczyć w rytm majowego deszczu. Biegać boso po soczystej trawie. Śmiać się, gdy wiatr owiewa nasze rumiane twarze, a radość aż szczypie w policzki. Chcę siadać z Tobą na rozgrzanym asfalcie i liczyć spadające gwiazdy. Wdychać z Tobą zapach maciejki w sierpniowe wieczory. I pokazać Ci jak jesienią ziemię pokrywa kolorowy dywan. Zimą łapać płatki śniegu na wysunięty ciepły języczek. 


Chcę Ci powiedzieć, jak bardzo Cię kocham. Jak pokazałaś nam, że na końcu każdej tęczy jest pastelowy róż. Że trzeba tylko mocno wierzyć. Że Twój uśmiech leczy wszystkie smutki. Bez Ciebie nic już by nie było. Nie byłoby ciepłych tulasków w pogniecionej nocą pościeli. Oślinionych buziaków. Gilania po mięciutkich nóżkach. I nas by nie było. Wypełniłaś świat po brzegi, namalowałaś na nowo. 


Bądź szczęśliwa. W pełni sił. Sięgaj chmur. I kochaj. Nasza puchata panienko. Nasze spełnione marzenie. Nasze wszystko. ❤


do utraty tchu blog

do utraty tchu blog


xoxo


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawisz swój ślad. Każdy Twój komentarz sprawia mi ogromną przyjemność.

Copyright © 2016 Do utraty tchu. Uważniej , Blogger