Poznajmy się


Cześć! Mam na imię Ola. Nałogowo czytam blogi: w domu przy kawie, w pracy (choć nie powinnam się do tego przyznawać), w podróży... Dlaczego? Bo lubię! I chyba troszeczkę z ciekawości - lubię wiedzieć, co inni myślą o świecie. Od dłuższego czasu chodził mi po głowie pomysł stworzenia własnego miejsca, w którym będę mogła się dzielić swoimi przemyśleniami. I chyba teraz nadszedł ten czas...

Żyję, kocham, czytam. Wszystko to w moim ukochanym Olsztynie. Uwielbiam kawę, czytam w każdej wolnej chwili, bez przerwy oglądam serial Przyjaciele. Pisanie przychodzi mi łatwo. Może dlatego, że robiłam to przez pięć lat studiów. 

Dlaczego Do utraty tchu? To proste. Wyznaję pewną zasadę, że jak coś robić, to całym sercem. Jak kochać, to całą sobą. Jak śmiać się, to aż do łez. Jak pracować, to uczciwie i na 1000%. Ok, nie zawsze mi wychodzi. Ale staram się. Wierzę, że to my tworzymy swój świat. Naprawdę warto marzyć. 

Zapraszam, rozgość się u mnie. Będzie mi niezmiernie miło, jak zostawisz swój ślad, podzielisz się ze mną swoimi wrażeniami. Jeśli piszesz, czytasz coś ciekawego, a może chcesz ze mną porozmawiać - śmiało, pisz. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawisz swój ślad. Każdy Twój komentarz sprawia mi ogromną przyjemność.

Copyright © 2016 Do utraty tchu. Uważniej , Blogger